Suma: 0,00 

KrepšelisApmokėjimas

Pristatymas, mokesčiai ir nuolaidos pridedami kitame žingsnyje.

Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Parduotuvė
DRAUGAUKIM

Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip renkame, naudojame ir saugome jūsų asmeninę informaciją, kai naudojatės mūsų svetaine. Esame įsipareigoję saugoti jūsų privatumą ir užtikrinti jūsų asmeninės informacijos saugumą.

1. Mūsų renkama informacija:

  • Asmeninė informacija: Kai lankotės mūsų interneto svetainėje, galime rinkti asmeninę informaciją, kurią savanoriškai mums pateikiate, pavyzdžiui, jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą ir bet kokią kitą informaciją, kuria nusprendėte pasidalyti su mumis.
  • Slapukai: Galime naudoti slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir rinktume informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine. Slapukai yra maži failai, saugomi jūsų kompiuteryje, kurie seka jūsų nuostatas ir veiklą. Naudodami slapukus galime pagerinti savo svetainės funkcionalumą ir pritaikyti turinį pagal jūsų interesus.

2. Kaip naudojame jūsų informaciją:

  • Personalizavimas: Surinktą informaciją naudojame siekdami suasmeninti jūsų patirtį mūsų svetainėje ir pateikti jums aktualų turinį bei pasiūlymus.
  • Bendravimas: Naudodamiesi informacija apie asmeninę informaciją, kurią naudojate, siekdami užtikrinti, kad informacija būtų saugi ir informatyvi: 1: Jei pateikiate mums savo kontaktinę informaciją, galime ją naudoti bendravimui su jumis dėl jūsų užklausų, prašymų arba norėdami pateikti naujienas apie mūsų produktus ir paslaugas.
  • Analizė: Naudojame „Google Analytics”, kad galėtume analizuoti svetainės srautą ir naudotojų elgseną. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su mūsų svetaine, pagerinti jos patogumą ir optimizuoti rinkodaros strategijas.

3. Dalijimasis jūsų informacija:

  • Trečiųjų šalių paslaugos: Galime dalintis jūsų informacija su patikimais trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, tokiais kaip „Google Analytics” ir „Google Search Console”, kad padėtume mums analizuoti svetainės lankomumą ir tobulinti savo paslaugas. Šios trečiosios šalys privalo laikyti jūsų informaciją konfidencialia ir joms draudžiama ją naudoti bet kokiais kitais tikslais.
  • Teisinė atitiktis: Galime atskleisti jūsų informaciją, jei to reikalauja įstatymai arba atsakydami į pagrįstus teisinius prašymus.

4. Jūsų pasirinkimai:

  • Slapukų parinktys: Jūs turite galimybę priimti arba atmesti slapukus per savo naršyklės nustatymus. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad slapukų išjungimas gali turėti įtakos tam tikrų mūsų svetainės funkcijų veikimui.
  • Atsisakyti: Jei nebenorite gauti iš mūsų pranešimų, galite atsisakyti juos gauti susisiekę su mumis arba naudodami mūsų pranešimuose pateiktą atsisakymo nuorodą.

5. Saugumo priemonės:

Įgyvendiname saugumo priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, netinkamo naudojimo ar pakeitimų. Tačiau turėkite omenyje, kad joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra visiškai saugus ir mes negalime garantuoti visiško saugumo.

6. Privatumo politikos atnaujinimai:

Pasiliekame teisę bet kada atnaujinti šią privatumo politiką. Raginame jus periodiškai peržiūrėti šį puslapį, kad sužinotumėte apie bet kokius pakeitimus. Jei po bet kokių pakeitimų toliau naudositės mūsų svetaine, tai reiškia, kad sutinkate su atnaujinta Privatumo politika.

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su šioje Privatumo politikoje išdėstytomis sąlygomis. Jei turite klausimų ar nuogąstavimų dėl mūsų privatumo praktikos, susisiekite su mumis adresu info@ostas.lt