Suma: 0,00 

KrepšelisApmokėjimas

Pristatymas, mokesčiai ir nuolaidos pridedami kitame žingsnyje.

Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Parduotuvė
DRAUGAUKIM
Paslaugos

Patobulinkite savo aplinką naudodami ekspertų pagalba

Mes esame daugiau nei tik paslaugų teikėjai - esame jūsų partneriai kuriant išskirtines erdves. Nesvarbu, ar esate namų šeimininkas, verslo savininkas ar patalpų valdytojas, mūsų platus paslaugų asortimentas sukurtas taip, kad atitiktų jūsų unikalius poreikius.

Individualūs sprendimai

Kiekviena erdvė yra unikali, todėl mūsų paslaugos yra pritaikytos konkretiems Jūsų poreikiams. Mes netikime universaliais sprendimais. Glaudžiai bendradarbiaujame su Jumis, kad sukurtume individualų planą, kuris užtikrintų, kad Jūsų erdvė išliktų švari, saugi ir vizualiai patraukli.

Sklandus įgyvendinimas

Mūsų kvalifikuota komanda užtikrina, kad Jūsų pasirinkti grindų dangos gaminiai, nesvarbu, ar tai būtų įėjimo kilimėliai, ar valymo sistemos, būtų sumontuoti kokybiškai, todėl Jums nereikės rūpintis dėl menkiausių smulkmenų.

Taupūs ir efektyvūs sprendimai

Mūsų paslaugos sukurtos taip, kad taupytų Jūsų pinigus ir laiką. Prailgindami jūsų grindų dangos tarnavimo laiką, sumažiname keitimo ir priežiūros išlaidas, todėl galite skirti daugiausiai dėmesio tam, kam labiausiai reikia.

Konsultacijos

Konsultacijų paslaugos skirtos suteikti Jums kvalifikuotus patarimus, kad galėtumėte teisingai pasirinkti grindų dangą. Suprantame, kad kiekviena erdvė yra unikali ir jūsų poreikiai gali skirtis. Nesvarbu, ar esate namų savininkas, ieškantis patogių ir jaukių namų, verslo savininkas, ar patalpų valdytojas, siekiantis ekonominio efektyvumo, mūsų komanda pasirengusi jums padėti.

  • Individualūs patarimai namams, įmonėms ir objektams.
  • Rekomendacijos, atitinkančios konkrečius poreikius.
  • Siekis, kad pasirinkimas tobulai atitiktų jūsų viziją.

Įrengimas be rūpesčių

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda pasirūpina visomis detalėmis, užtikrindama, kad jūsų pasirinkti grindų dangos gaminiai būtų sumontuoti kvalifikuotai. Nesvarbu, ar tai būtų Jūsų namai, verslas, ar kitas objektas, mūsų tikslas – užtikrinti sklandžią ir streso nekeliančią patirtį.

  • Kvalifikuoti specialistai pasirūpina visomis detalėmis.
  • Ilgalaikiai rezultatai ir jūsų grindų dangos ilgaamžiškumas.
  • Streso nekelianti patirtis.

Grindų priežiūra

Grindų priežiūros paslaugų tikslas – maksimaliai padidinti jūsų grindų ilgaamžiškumą ir sumažinti išlaidas. Užtikrindami reguliarią priežiūrą, valymą ir tvarkymą, mes ne tik apsaugome jūsų investicijas į grindų dangą, bet ir sumažiname brangiai kainuojančių pakeitimų poreikį.

  • Maksimalus jūsų grindų ilgaamžiškumas.
  • Sumažėja brangiai kainuojančių pakeitimų poreikis.
  • Ženklus išlaidų taupymas namuose ar įmonėse.

Raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie įėjimo kilimėlius. Sprendimai, kurie pades jums priimti pagrįstus sprendimus ir užtikrins, kad jūsų įėjimas būtų švarus, saugus ir stilingas. O jei nerandate, ko ieškote nedvejodami susisiekite su mumis.

Viskas apie
grindų dangos paslaugas

Kokias paslaugas siūlote?

Siūlome platų paslaugų spektrą, įskaitant grindų dangų įrengimą, priežiūrą, konsultacijas ir profesionalų įvairių medžiagų, tokių kaip PVC, grindų dangos, kilimai ir kt., valymą.

Kaip galėčiau susitarti dėl konsultacijos dėl grindų dangos paslaugų?

Konsultaciją suplanuoti paprasta. Tiesiog nueikite į mūsų puslapį Kontaktai, pasirinkite norimą komunikacijos būdą ir mūsų komanda nedelsdama su jumis susisieks, kad išsiaiškintų jūsų poreikius ir suderintų patogią konsultaciją.

Ar teikiate įvairių tipų grindų priežiūros paslaugas?

Žinoma. Mūsų patyrusi komanda specializuojasi įvairių grindų dangų, įskaitant laminatą, PVC, parketą, linoleumą, kilimus ir kt. Savo paslaugas pritaikome prie unikalių kiekvienos medžiagos reikalavimų.

Kuo išsiskiria jūsų įrengimo paslaugos?

Mūsų montavimo paslaugos išsiskiria mūsų komandos kompetencija. Užtikriname tikslų ir efektyvų montavimą, nesvarbu, ar tai būtų PVC dangos, LVT grindys, kilimai, ar kitos specializuotos dangos, užtikrindami vientisą ir profesionalią apdailą.

Ar jūsų valymo priemonės nekenkia aplinkai?

Taip, mes teikiame pirmenybę aplinkosauginei atsakomybei. Mūsų valymo produktai, ypač tie, kuriuos gaminame bendradarbiaudami su „Dr. Schutz”, yra sukurti taip, kad būtų ekologiški, užtikrinant veiksmingą valymą, bet nesumažinant tvarumo.

Tikri atsiliepimai,
tikros rekomendacijos

Esame patenkinti bendradarbiavimu su UAB „Ostas“. Įmonė visuomet laikosi sutartų terminų, teikia kokybiškus produktus, profesionaliai atlieka numatyta darbą. Malonu, kad įmonėje dirba profesionalus specialistai, su kuriais galima pasitarti ir rasti geriausią sprendimą.

Darželis Šilelis

Su UAB "Ostas" Vilniaus šv. Jono Pauliaus II gimnazija bendradarbiauja jau eilę metų. Tai yra patikima, atsakinga ir kompetentinga įmonė. Grindų klojimo darbus, durų montavimo darbus ir kt. visada atlieka kokybiškai ir laiku. Esame labai patenkinti UAB "Ostas" darbu ir tikimes tolimesnio bendradarbiavimo.

Renata Tuczkowska

Ačiū “Osto” kolektyvui, kurie labai kruopščiai ir kokybiškai atliko darbus, mūsų ne itin lengvose įmonės patalpose. Viskas atlikta ypatingai tvarkingai, dailiai ir profesionaliai.

Karolina Gurskienė

Nu šaunuoliai, Osto chebrytė. Atrodė, kad viską suprantam, bet patarė, atkalbėjo nuo skubotų sprendimų ir grindim esam daugiau nei patenkinti. O takelis durims - išvis kosmosas.

Zygimantas Sakalauskas

Uzsakinejom is Uab Ostas parketa Esam labai patenkinti firmos profesonalumu patare kokios grindys tiktu musu namui .Atveze sutartu laiku parketa sudejo greit operatyviai .Rimta firma su patikimais darbuotojais .Rekomenduojam!

Laima Češūnene

Reikejo grindu, drauge pastate kreiptis i Ostas. Aptarnavimas, pristatymas, kokybe viskas labai super🤗🤗

Lilija Bieleviciene