Suma: 0,00 

KrepšelisApmokėjimas

Pristatymas, mokesčiai ir nuolaidos pridedami kitame žingsnyje.

Jūsų krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Parduotuvė
DRAUGAUKIM

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

8.1. Netinkamas prekes Pirkėjas gali pakeisti ar grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos.

8.2. Pakeisti ar grąžinti galima beveik visas prekes, jei jos nebuvo naudojamos, nesugadintos, išsaugotos jų vartojamosios savybės, nepraradusios prekinės išvaizdos ir turite įrodymus, patvirtinančius, kad prekės įsigytos Pardavėjo el. parduotuvėje (t.y. Pirkėjas pateikia užsakymo numerį arba sąskaitos-faktūros numerį). Pakeisti ir grąžinti negalima tų supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių (pavyzdžiui, kosmetika, vienkartinės kaukės, higienos reikmenys ir kt.).

8.3. Pagal sutartį pateiktos kokybiškos specialaus užsakymo prekės atgal nepriimamos ir kitomis nekeičiamos. Šią nuostatą Pardavėjas perėmė iš gamintojo – specialaus užsakymo prekės gaminamos tik pagal užsakymą konkrečiam Pirkėjui. Kitaip jomis neprekiaujama.

8.4. Keičiamos ar grąžinamos prekės privalo būti originaliose nepažeistose pakuotėse, turi būti nenuimtos ir nepažeistos jų etiketės, jos privalo būti tos pačios komplektacijos. Jei prekė nėra pilnai sukomplektuota, netvarkinga, pažeista jos pakuotė, turi aiškių panaudojimo žymių, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę sumokėtų pinigų.

8.5. Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

8.6. Norėdamas grąžinti Elektroninėje parduotuvėje įsigytą prekę, Pirkėjas turi susisiekti su Pardavėju telefonu +370 52305309 ar elektroniniu paštu info@ostas.lt ir suderinti grąžinimą.

8.7. Prekės grąžinamos į UAB “Ostas”, adresu Švitrigailos g. 11B, Vilnius.

8.8. Jei prekė grąžinama per kurjerių tarnybas, Pirkėjas privalo ją tinkamai supakuoti, kad prekė nebūtų pažeista siuntimo metu. Jei prekė bus pažeista siuntimo metu, Pardavėjas turi teisę prekės nepriimti.

8.9. Už prekes sumokėtą sumą Pardavėjas perveda per 7 dienas nuo prekių grąžinimo dienos į Pirkėjo banko sąskaitą. Pinigai grąžinami į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta už prekę.

8.10. Kokybiškas prekes Pirkėjas grąžina savo sąskaita.