Apie mus

Apie UAB OSTAS

atgal

Apie mus

Įmonės UAB „Ostas“ veiklą pradėjome 2008 metais, todėl turime didelę patirtį grindų dangų srityje. Nuolatos siekiame tobulėti, atnaujinti prekių asortimentą tam, kad mūsų klientai gautų tik profesionalias konsultacijas ir turėtų platų grindų dangų pasirinkimą. Siekiame, kad klientas liktų patenkintas įsigytomis grindimis, todėl atsižvelgiame į specialius pageidavimus, patariame, kaip išsirinkti tinkamiausią grindų dangą, kuri idealiai atitiktų poreikius. UAB „Ostas“ komanda yra sukaupusi daugiametę patirtį prekybos srityje, pas mus dirba patyrę grindų dangų specialistai, todėl pirkėjas, gali būti tikras, kad gaus profesionalią konsultaciją, o įsigyta grindų danga atitiks lūkesčius.

Sugrįžtantys klientai mums yra geriausias paslaugų kokybės įrodymas.

Pagrindinės mūsų veiklos kryptys: įvairių grindų dangų tiekimas, prekyba, projektavimas, klojimas, konsultavimas bei priežiūra. Įmonė įsikūrusi Vilniuje, tačiau veiklą vykdome visoje Lietuvoje.

  • Mūsų misija. Surasti optimalų grindų dangų sprendimą tiek privatiems, tiek verslo klientams.
  • Mūsų vizija. Siekiame būti geriausi grindų dangų specialistai Lietuvoje ir už jos ribų.
  • Mūsų vertybės: atsakingas požiūris į klientą, aukšta parduodamų prekių kokybė, operatyvumas.

 

2017 metais UAB "Ostas" gavo "Gazelės" nominaciją ir buvo pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

 

Paslaugos

UAB „Ostas“ daugiametę patirtį turinti įmonė, siūlanti grindų dangos įrengimą ir priežiūrą bei savo sukauptą patirtį Jums.

  • Parduodame ir įrengiame PVC dangas, LVT (PVC danga lentelėmis), natūralų linoleumą (marmoleumą), kilimines dangas, specialios paskirties dangas (šlapioms patalpoms, sporto aikštynams, medicinos įstaigoms), o taip pat parketlentes ir kitas dangas pagal Jūsų poreikį. Paruošiame ir išlyginame pagrindą, tvirtiname grindjuostes, o taip pat įrengiame grindjuostes iš PVC dangos lenkiant ant sienos, klojame PVC grindų dangas pagal pageidaujamus piešinius. Dirbame operatyviai, kokybiškai ir nebrangiai.
  • Įrengiame įėjimo grindų (kojų valymo) groteles, kurios apsaugos Jūsų pastato grindų dangą ir interjerą nuo įnešamo purvo, smėlio, dulkių ir vandens. Sumažins priežiūros išlaidas net iki 80 proc. Atstovaujame patikimus gamintojus, rinkos lyderius tokius kaip: Forbo, Emco, HDDMS, Abimat ir kitus.
  • Parduodame Forbo Coral kilimėlius, kurie gali sumažinti jūsų valymo ir priežiūros išlaidas iki 65 proc. Šie kojų valymo kilimėliai puikiai sugeria drėgmę ir nuvalo purvą nuo batų padų.
  • Tiekiame profesionalias kasdienines valymo priemones grindims, atliekame sezoninius valymus, atnaujinimo darbus laminatui, PVC dangoms, parketui, linoleumui, kiliminėms dangoms, natūralaus pluošto kilimams, kamštinėms grindims ir plytelėms. Esame oficialūs vokiečių kompanijos Dr. Schutz, gaminančios profesionalias grindų valymo ir atnaujinimo priemones, tiekėjai Lietuvoje.