Apie mus

Apie UAB OSTAS

atgal

Apie mus

Įmonės UAB „Ostas“ veiklą pradėjome 2008 metais, todėl turime didelę patirtį grindų dangų srityje. Nuolatos siekiame tobulėti, atnaujinti prekių asortimentą tam, kad mūsų klientai gautų tik profesionalias konsultacijas ir turėtų platų grindų dangų pasirinkimą. Siekiame, kad klientas liktų patenkintas įsigytomis grindimis, todėl atsižvelgiame į specialius pageidavimus, patariame, kaip išsirinkti tinkamiausią grindų dangą, kuri idealiai atitiktų poreikius. UAB „Ostas“ komanda yra sukaupusi daugiametę patirtį prekybos srityje, pas mus dirba patyrę grindų dangų specialistai, todėl pirkėjas, gali būti tikras, kad gaus profesionalią konsultaciją, o įsigyta grindų danga atitiks lūkesčius.

Sugrįžtantys klientai mums yra geriausias paslaugų kokybės įrodymas.

Pagrindinės mūsų veiklos kryptys: įvairių grindų dangų tiekimas, prekyba, projektavimas, klojimas, konsultavimas bei priežiūra. Įmonė įsikūrusi Vilniuje, tačiau veiklą vykdome visoje Lietuvoje.

  • Mūsų misija. Surasti optimalų grindų dangų sprendimą tiek privatiems, tiek verslo klientams.
  • Mūsų vizija. Siekiame būti geriausi grindų dangų specialistai Lietuvoje ir už jos ribų.
  • Mūsų vertybės: atsakingas požiūris į klientą, aukšta parduodamų prekių kokybė, operatyvumas.

 

2017 ir 2020 metais UAB "Ostas" gavo "Gazelės" nominacijas ir buvo pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.