D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

atgal

Kaip galiu pateikti užsakymą grindų dangos įsigijimui?

Norimą grindų dangą galite užsisakyti paskambinę telefonu +370 699 11199 arba parašę el. paštu: info@ostas.lt

Ar klojate grindų dangas?

Taip, ne tik parduodame, bet ir klojame visas grindų dangas.

Ar galima pamatyti grindų dangų pavyzdžius?

Taip galima, susisiekite su mumis ir mūsų grindų dangų specialistai atvažiuos pas Jus su produktų katalogais, papasakos dominančią informaciją apie dangų specifikacijas ir padės išsirinkti tinkamiausią grindų dangą Jūsų patalpoms. 

Kokie yra įėjimo kojų valymo grotelių tipai?

Kojų valymo grotelės skirstomos pagal 3 įėjimo zonas. 1 - oji zona skirta stambaus purvo, žvyro surinkimui, čia klojamos kojų valymo grotelės šiurkščiu paviršiumi: šerių, gumos intarpais. 2 - oji zona skirta smulkaus purvo ir dulkių surinkimui, šioje zonoje klojamos įėjimo grotelės su kilimo intarpais. 3 - oji zona skirta drėgmės sugėrimui ir galutiniam purvo surinkimui nuo batų padų, klojami kojų valymo kilimai. 

Kuo skiriasi heterogeninė PVC danga nuo homogeninės?

Homogeninė danga yra vienalytė per visą storį. Homogeninės dangos daugiausia naudojamos vietose, kur daug vaikštoma: biurų priimamieji, koridoriai, ligoninės ir kt. Šios dangos itin atsparios dilimui, tad dažnai jas rekomenduojama rinktis intensyvaus judėjimo zonoms. Heterogeninė PVC danga - tai daugiasluoksnė danga. Šioms PVC dangoms būdinga didesnė dizaino įvairovė - nuo mozaikos iki medžio imitacijos. Heterogeninėms PVC dangoms būdinga sudėtingesnė struktūra nei homogeninių. Visos heterogeninės dangos skiriasi tik dangos sluoksnių storiu ir raštais. Heterogeninių ir homogeninių PVC dangų atsparumas nusidėvėjimui yra panašus. Tačiau jeigu patalpoje būtina pakloti ne tik intensyviai eksploatuojamos, bet ir atsparias mechaniniams pažeidimams grindis, geriau būtų naudoti homogeninę dangą. 

Kaip pasirinkti tinkamą sportinę dangą?

Sportinės dangos yra specifinės kiekvienam objektui. Teisingai pasirinkta sportinė danga suteikia komforto, saugumo, tausoja sportuojančiųjų sveikatą ir leidžia siekti aukštų rezultatų. Sportinės dangos yra pritaikytos lauko sportui ir vidaus (uždaroms) salėms. Susisiekite su mumis ir mūsų grindų dangų specialistai padės išsirinkti tinkamiausią sportinę dangą. 

Ką reikėtų žinoti renkantis kilimines grindų dangas?

Kiliminės dangos labiau nei kuri kita grindų danga suteikia namams ar biurui komforto ir jaukumo. Kiliminės dangos padidina šilumos ir garso izoliaciją, jos yra itin patrauklaus dizaino, gali būti ilgo ar trumpo plauko, natūralios ar sintetinės. Kokybiškai paklota kiliminė grindų danga turi įtakos ne tik bendram patalpos vaizdui, bet ir tam, kiek ilgai kiliminė danga tarnaus ir ar išsaugos savo savybes visą eksploatacijos laiką. Ištobulinę savo gamybos technologijas kilimų gamintojai nuolat kuria pačius įvairiausius kilimų dizaino variantus. Todėl kiliminės dangos puikiai pritaikomos ir šiuolaikiškuose, ir klasikinio stiliaus interjeruose. Dalis lyderiaujančių kiliminių dangų gamintojų siūlo galimybę pagaminti dangą pagal Jūsų ar dizainerio sukurtą piešinį. Tai unikali proga paversti savo namus, biurą ar viešbutį išskirtine vieta. 

Ką reikia žinoti apie linoleumą?

Linoleumas yra natūrali, higieniška ir itin praktiška grindų danga. Ji gaminama iš natūralių, chemiškai neapdorotų med-iagų. Linoleumas gaminamas kruopščiai išmaišant kamštinio medžio miltelius ir natūralius dažus su rišamąja medžiaga, pagaminta iš linų aliejaus, natūralių sakų, džiuto ir kalkakmenio. Kiekviena medžiaga linoleumui suteikia unikalias savybes:linų aliejus - ypatingą kvapą, sakai - jungia atskirus komponentus ir sudaro cementą, iš kurio gaminamas vienasluoksnis linoleumas, kamščio milteliai - atsparumą ir elastingumą. Linoleumas atsparus chemikalams, baldų ratukų braižymams, čia yra nepalanki terpė veistis bakterijoms ar grybeliams, todėl ypač tinka namų aplinkai. Linoleumas - tai unikalus sprendimas tiems, kas ieško natūralios, bet kartu ir praktiškos, funkcionalios grindų dangos. Jus nustebins atspalvių ir raštų įvairovė, tai puiki galimybė sukurti norimą ornamentų kompoziciją ant grindų. Didžiausi grindų dangų gamintojai nuolat tobulina linoleumo atsparumą ir jo gamybos technologijas. Siūlome Jums išbandyti aukščiausios klasės linoleumą, įvertinti šios dangos funkcionalumą ir tikrai sukurti savo svajonių grindis. 

Kokie yra medinių grindų privalumai?

Mūsų klientai vis dažniau ieško natūralumo ir praktiškumo, todėl ypač dažnai renkasi medines natūralias grindis. Iki šiol niekas negali prilygti natūraliai gamtos sukurtai medžio faktūrai, rievėms ir spalvoms. Medinės grindys - tai funkcionalumas ir stilius, kuris gali būti pritaikomas tiek namų aplinkai, tiek biuruose, restoranuose ar viešbučiuose. Medinės grindys gali būti medžio masyvo ir klijuotos trisluoksnės ar dvisluoksnės parketlentės. Klijuotos daugiasluoksnės parketlentės - tai grindys, pagamintos iš kelių medienos sluoksnių, suklijuotų statmenai vienas kito atžvilgiu. Gaminamos trisluoksnės arba dvisluoksnės parketlentės. Parketlentės gali būti tvirtinamos "plaukiojančiu" būdu, t.y., tarpusavyje fiksuojamos tam tikra "click" sistema, todėl nereikia papildomai tepti klijų arba klijuojamos elastingais klijais prie pagrindo. Medinės grindys tinka tiek buitinėse, tiek visuomeninėse patalpose, taip pat puikiai pritaikomos patalpose su šildomomis grindimis. Nerekomenduojama kloti drėgnose patalpose. Geros ir patvarios medinės grindys gaminamos iš aukščiausios rūšies medienos. Parketlenčių sistema yra stabili, o medis dažniausiai jau gamykloje padengiamas itin atspariu laku. Žymiausi šių grindų gamintojai sukūrė be galo daug kolekcijų, todėl dabar Jums galime pasiūlyti rinktis medines grindis iš klasikinių, įprastų medžio atspalvių arba surasti šiuolaikinių, modernių sprendimų. Jūsų tobulam interjerui medinės grindys suteiks išskirtinio jaukumo ir šilumos.