D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

atgal

Ar galima pamatyti grindų dangų pavyzdžius?

Taip galima, susisiekite su mumis ir mūsų grindų dangų specialistai atvažiuos pas Jus su produktų katalogais, papasakos dominančią informaciją apie dangų specifikacijas ir padės išsirinkti tinkamiausią grindų dangą Jūsų patalpoms. 

Kokie yra įėjimo kojų valymo grotelių tipai?

Kojų valymo grotelės skirstomos pagal 3 įėjimo zonas. 1 - oji zona skirta stambaus purvo, žvyro surinkimui, čia klojamos kojų valymo grotelės šiurkščiu paviršiumi: šerių, gumos intarpais. 2 - oji zona skirta smulkaus purvo ir dulkių surinkimui, šioje zonoje klojamos įėjimo grotelės su kilimo intarpais. 3 - oji zona skirta drėgmės sugėrimui ir galutiniam purvo surinkimui nuo batų padų, klojami kojų valymo kilimai. 

Ką reikėtų žinoti renkantis kilimines grindų dangas?

Kiliminės dangos labiau nei kuri kita grindų danga suteikia namams ar biurui komforto ir jaukumo. Kiliminės dangos padidina šilumos ir garso izoliaciją, jos yra itin patrauklaus dizaino, gali būti ilgo ar trumpo plauko, natūralios ar sintetinės. Kokybiškai paklota kiliminė grindų danga turi įtakos ne tik bendram patalpos vaizdui, bet ir tam, kiek ilgai kiliminė danga tarnaus ir ar išsaugos savo savybes visą eksploatacijos laiką. Ištobulinę savo gamybos technologijas kilimų gamintojai nuolat kuria pačius įvairiausius kilimų dizaino variantus. Todėl kiliminės dangos puikiai pritaikomos ir šiuolaikiškuose, ir klasikinio stiliaus interjeruose. Dalis lyderiaujančių kiliminių dangų gamintojų siūlo galimybę pagaminti dangą pagal Jūsų ar dizainerio sukurtą piešinį. Tai unikali proga paversti savo namus, biurą ar viešbutį išskirtine vieta. 

Ką reikia žinoti apie linoleumą?

Linoleumas yra natūrali, higieniška ir itin praktiška grindų danga. Ji gaminama iš natūralių, chemiškai neapdorotų med-iagų. Linoleumas gaminamas kruopščiai išmaišant kamštinio medžio miltelius ir natūralius dažus su rišamąja medžiaga, pagaminta iš linų aliejaus, natūralių sakų, džiuto ir kalkakmenio. Kiekviena medžiaga linoleumui suteikia unikalias savybes:linų aliejus - ypatingą kvapą, sakai - jungia atskirus komponentus ir sudaro cementą, iš kurio gaminamas vienasluoksnis linoleumas, kamščio milteliai - atsparumą ir elastingumą. Linoleumas atsparus chemikalams, baldų ratukų braižymams, čia yra nepalanki terpė veistis bakterijoms ar grybeliams, todėl ypač tinka namų aplinkai. Linoleumas - tai unikalus sprendimas tiems, kas ieško natūralios, bet kartu ir praktiškos, funkcionalios grindų dangos. Jus nustebins atspalvių ir raštų įvairovė, tai puiki galimybė sukurti norimą ornamentų kompoziciją ant grindų. Didžiausi grindų dangų gamintojai nuolat tobulina linoleumo atsparumą ir jo gamybos technologijas. Siūlome Jums išbandyti aukščiausios klasės linoleumą, įvertinti šios dangos funkcionalumą ir tikrai sukurti savo svajonių grindis.