Naujienos

Naujienos

atgal

 
OSTAS Naujienos 2020.10.23
 
Didžiuojamės būdami tarp geriausių.
Ačiū "Verslo žinios" už įvertinimą.
 
 
 
OSTAS Naujienos 2019.11.30
 
Džiaugiamės, gavę šias nominacijas. Ačiū, kartu dirbusiems ir prisidėjusiems prie šių įvertinimų.
 
                    
 
 
 
 
 
 
 
OSTAS Naujienos 2019.08.21
 
LVT lenteles nuo šiol galima užsakyti ir iš "Shaw Contract" kolekcijos.
Trys universalios ir vaizdingos kolekcijos: 
* Concrete and Composed | Kietos LVT lentelės: daugiasluoksnis gaminys;
UNITE | Lengvai klojamos, lanksčios LVT: Heterogeninės LVT lentelės su/be putplasčio pagrindu; Gali būti derinamos su kiliminėmis plytelėmis;
RETHINK | Pynimo imitacijos LVT;
 
 
      
 
 
 
 
 
OSTAS Naujienos 2019.08.16
 
Džiaugiamės, žurnalo STRUCTUM straipsniu apie Rygos prekybos centro "Akropole" statybos iššūkius, pritaikytas naujas dizaino tendencijas ir UAB "Ostas" konstruotas didelės apimties "ABI mat" įėjimo grotelių sistemas, daugiau apie tai skaitykite https://structum.lt/zurnalas/liepa-2019/
 
     
 
 
 
 
 
OSTAS Naujienos 2019.04.02
 
Kviečiame visus atvykti į parodą RESTA, kurioje dalyvausime ir mes. Ateikite aplankyti, mus rasite 1 salėje stendo nr. 1.04.
 
 
 
 
 
 
OSTAS Naujienos 2018.11.02
 
NAUJIENA LIETUVOJE!
 
Džiaugiamės galėdami atsovauti dar vieną didžiausią ir pažangiausią grindų gamybos įmonę, kuri žinoma visame pasaulyje dėl savo išskirtinio dizaino sprendimų bei tvarumo kūrimo.
"Shaw Contract" – nauji ir pažangūs grindų sprendimo būdai. Mes tikime, kad žemė po jūsų kojomis turėtų daryti teigiamą poveikį jūsų gyvenimui. Tad nuolat stengiamės išgauti aukščiausią meistriškumo lygį ne tik kurdami dizainą, bet ir tobulindami gamybos būdus. Gaminame grindis, kurios yra išraiškingos savo dizaino elementais, pasižymi tvarumu ir našumu. Kiekvieną dieną kyla iššūkių projektuojant naujas erdves, diegiant naujoviškus grindų sprendimus, tad įsipareigojame pasiūlyti pačius unikaliausius sprendimus viešnagės ar maitinimo įstaigoms, švietimo įstaigoms, sveikatos priežiūros institucijoms ir jūsų namams.
 
"Shaw Contract" yra socialiai atsakinga įmonė, o "Cradle Cradle Certified ™" produktai labai vertinami dėl perdirbimo galimybės, utilizavimo, taršos mažinimo.
 
Atraskite "Shaw Contract" https://www.shawcontract.com/en-gb

Daugiau informacijos dėl užsakymų: info@ostas.lt arba telefonu +370 699 11199